Listopad 2014

Čivava

30. listopadu 2014 v 17:55 | Vennus |  Zvířata


Čivava je nejmenší psí plemeno na světě, jehož jméno je odvozeno od největšího mexického státu Chihuahua, kde byl jeho výskyt poprvé doložen. Indiánské pověsti zmiňují čivavy jako ochránce zemřelých náčelníků na cestě do světa duchů. Dožívá se 10-18 let. Známé jsou dva typy, krátkosrstá a dlouhosrstá čivava. Barva srsti může být různá - jednobarevná, ale i kombinace více barev.


Hlava čivavy má typický jablkovitý tvar, se širokým a klenutým čelem. Oči jsou velké, plné. Uši má vztyčené, široké, na špičce se zužují. Má krátký, rovný, zužující se čumáček. Krk středně dlouhý, zlehka klenutý spojuje hlavičku s tělíčkem mírně obdélníkového tvaru s rovným hřbetem a hrudníkem. Břicho je vtažené. Končetiny i navzdory velikosti jsou silné a svalnaté. Vysoko nošený středně dlouhý ocásek, který nikdy nestahuje mezi nohy, se směrem ke špičce zužuje. Srst má čivava dlouhou, jemnou a hedvábnou. Srst je v obličeji a na konci končetin krátká.Obranářská a odvážná povaha čivav, neubírá nic na jejich roztomilosti a přítulnosti. Dokáží být agresivní a neukázněné, ale při důsledném výcviku a přísnosti majitele se z čivavy stává poslušné a hodné zvíře. Miluje procházky stejně jako ležení v teplíčku domova. Je velmi vhodná do bytu a zvláště ke starým lidem, kteří se o ni mohou starat s ohledem na její nenáročnost, velikost a oddanost svému pánovi, kterou mu prokazují mazlením v jeho náručí. Milují společnost psů i lidí, jsou odvážné a velmi smělé. Při jakémkoli náznaku útoku ze strany dospělých lidí nebo dětí, mohou i zaútočit a agresora pokousat. Proto se moc nehodí do domácnosti s malými dětmi.


Nové rubriky

28. listopadu 2014 v 19:15 | Vennus |  Novinky na blogu
Nazdar!:)Chtěla bych založit pár nových rubrik,které se,ale netýkají moc MH a EAH:)První je

Zvířata

Budu psát o mých oblíbených zvířatech atd.....Nejdřív začnu domácími mazlíčky,pak divoká,ze statku a vodní:)Kadý den přibude jeden článek se zvířtem.Budou to hlavně má oblíbená,ale jinak i třeba ty co moc ráda nemám abych mohla každý den vydat jden článek.Začnus domácími mazlíčky.:)


EAH Příběh


Psaní mě baví,v součastnosti se pokouším psát i knihu,tak možná-ne hned-začnu psát příběh EAH.


Nejroztomilejší postavičky :)

28. listopadu 2014 v 12:54 | Vennus |  Ostatní
Ahojky!I když se tohle netýká Mh ani EAH,nepadlo mě sem dát seznam (podle mě) nejroztomilejších postaviček z filmů,seriálů atd...A pls neodsuzujte mě za to:)......

1.Olaf
Tento sněhulák z filmu Frozen-Ledové království je úplně nejlepší!:)

2.Spongebob Squrepants3.Hellou Kitty
4.Scrat


5.Mimoňi6.Garfield


7.Mike Wazowski


8.Jahoda Bertík


9.Šmoulika10.Mickey Mouse
Tak co?Líbí se vám stejně jako mně?:)

Animky z filmu FCA

24. listopadu 2014 v 19:51 | Vennus |  Obrázky,animace atd...

Jestli je jich moc,tak se omlouvám:)


-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-


MH novinky 2.část

24. listopadu 2014 v 19:37 | Vennus |  Novinky
Zdar jsem tu s novou várkou novinke!A prosím odpusťte velikost fotek.Ty z amazon.com jsóm moc velké a nevejdou se tam,tak si jich prosím nevšímejte:)


Freaky Field Trip
Edice se mi moc nelíbí až na Gigi která je v ní úžasná!I když už vlastním Gigi 13 Wishes tuhle si rozhodně pořídím,jestli k nám dorazí!

Gigi

-
Clawdeen
Toralei:MH novinky 1.část

24. listopadu 2014 v 18:33 | Vennus |  Novinky
Zdar všem ghůlkám/ghůlům!Na internetu je teď celkem novinek MH i EAH takže jsem se je rozhodla je sem dát,nejdřív ty MH.Částečně jsem čerpala i z blogu mh-moje-monsterky.blog.cz,to jen kvůli případným neschodám...:)Je jich poměrně dost takže je rozdělím na několik článků.Některé jsou straší,ale ty promo fotky jsou opravdu kvalitní a moje intuice mi říká ať je sem dám:)a ta se obyčejně neplete:)


Spectra Vondergeist Getting Ghostly
Tato žhavá novinka se má objevit i v chystaném filmu Haunted!Podle mě je naprosto boží a jestli se dostane i k nám určitě si jí pořídím:)! Zatím není na skladě a neprodává se, ovšem v následujích dnech bychom se o ní měli dozvědět něco více.Má nadherné šaty-hlavně ty řetězy-,make-up a hlavně boty.:)

Lala Sweet 1600

24. listopadu 2014 v 18:14 | Vennus |  Monster high Dolls
Podle mě skvělá panenka!Ty třpitivé proužky ve vlasech se mi moc líbí a celkově vypadá jako taková sladká glamour lolitka:)Taky se ta kolekce jmenuje Sweet 1600 že jo...takže musí být sladká!A co váš názor?

-

Můj wishlist panenek EAH

23. listopadu 2014 v 19:47 | Vennus |  Ostatní
Ahoj po delší době vás zdravím )teda zdravím těch pár lidí co můj blog občas navštíví:D)s mým wishlistem panenek EAH!Když tu mám i Wishlist MH,proč by ne i EAH?No jdeme na to:)!

1. Apple White (Basic)
-


2. Madeline Hatter (Basic)
-


3. Cedar Wood (Basic)
-


4. Cerise Hood (Basic)
-

Pár EAH nimaček

19. listopadu 2014 v 16:35 | Vennus |  Obrázky,animace atd...
Jak jsem slíbila tady jsou animace ze světa Ever After High:)

-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Pár MH animaček

19. listopadu 2014 v 16:29 | Vennus |  Obrázky,animace atd...
Nazdar!Nemám teď moc nápadů na články tak vám sem dám animace MH a pak i EAH:)

Seriálové:
-
Abby animace
-
-
-
-

Filmové:
-
-
-
-