Prosinec 2014

Vánoce,vánoce

27. prosince 2014 v 10:58 | Vennus |  Ostatní
Ahoj,ahoj!Velice mě mrzí má neaktivita a moc se vám omlouvám :)Ale znáte mě:)Jeden měsíc si dám pauzu a pak zas píšu a píšu:)Taky bych chtěla moc poděkovat těm kteří sem chodily za dobu mé nepřítomnosti.I když nekomentovali návštěvnost je prozradila:)A hlavně chci poděkovat za 15.prosince kdy zde bylo 54 lidí!Díky moc:)No a teď zpátky k Vánocům:)
Co jsem dostala já??
Od kamrádek:Hynek Houbiny a květinový náramek z gumiček Rainbow Loom
Od rodičů:Xbox 360 s kinektem(díky!),Just Dance 4 a 2015,knihu Kruh,Oheň a Klíč,sedací pytel a modrý svetr s bílou hvězdou
Od babiček:panenku MH Howleen Wolf Creepateria,knihu Allie Finklová : Návštěva z minulosti,knížku Německá konverzace(ha,ha) a Garnier BB krém
Co jste dostali pod stromeček vy??Líbily se vám Vánoce??
Písněte do komentů,ráda si je přečtu:)

Hynek Houbiny


Květinový náramek


Xbox 360 s kinektem a ovladač
Just Dance 4 a Just Dance 2015
Kniha Kruh


Sedací pytel

SvetrHowleen Wolf CreepateriaKniha Allie Finklová:Návštěva z minulosti

Dotazník

7. prosince 2014 v 20:28 | Vennus |  Ostatní
Ahojte!Připravila jsem si pro vás dotazník o MH a EAH:)Jestli budete mít chuť můžete mi ho vyplnit:)Kdo ho vyplní(prosím napište to do komentářů)možná dostane nějaký malý png tvar:)Ale jen možná:)

Dotazník tady!

:)


Desing.03

5. prosince 2014 v 14:30 | Vennus |  Novinky na blogu
Zdar pandy!Než mi Lagoona Blue udělá nový zimní dess(tímto jí nechc nijak popohánět) jsem si našla volný dess s Robeccu Steam ketrý tu bude než bude hotový ten další:)

PS:Nevím proč sem dávám ten obrázek,ale prostě se mi líbí:)

Zima je tu!

5. prosince 2014 v 12:32 | Vennus |  Ostatní
Ahoj,ahoj!Jak jistě všichni víte už je zima a navíc je dnes i Mikuláš!A spolu se zimou přichází i změny na tommto blogu:)A co můžete čekat?Tak rozhodně čekejte nová desing na období zimních měsíců,ketrý jsem si objednala u Lagoony Blue:)Taky zde budou vánoční fotky atd....Taky chci začít dělat ve Photoshopu takže si pak budu desingy dělat sama:)A protože mě to začalo bavit bude jich tu spousta na různá témata abych jich mohla udělat co nejvíce:velikonoční,jarní,letní,halloweenský,vánoční,narozeninový,podzimní......:)
PS:Byla u vás taky ta ledovka?U nás byla strašná:)Zamrzlo úplně všechno:listy,keře,kytky,větve,jehličí,tráva,spadané listy na zemi....No peostě sranda:)Tohle se mi povedlo:


Yorkšírský teriér

4. prosince 2014 v 19:43 | Vennus |  Zvířata


YORKŠÍRSKÝ TERIÉR

Yorkšírský teriér je plemeno psa malého vzrůstu řadící se mezi teriéry, které pochází ze Spojeného království. Chová se jako společenské plemeno. Je vhodný pro rodiny s dětmi.


Původně patřil ke psům chovaným anglickou chudinou. V 11. století platil pro poddané v Anglii zákaz lovu a dokonce i zákaz chovu velkých loveckých psů. Z toho důvodu vyšlechtili horníci z oblasti West Riding v hrabství Yorkshire malého robustního psíka, který uměl chytat krysya potkany a příležitostně lovil i králíka . Na vzniku yorkšírského teriéra se patrně podíleli nízkonozí skotští teriéři. O jeho dlouhou hedvábnou srst se pravděpodobně zasloužil maltézáček.Štěňata, kterých ve vrhů nebývá mnoho (v průměru asi 3) se vždy rodí černá. Zlatavé pálení se začíná objevovat až později a také mohou mít na hrudi bílý pásek srsti. Komu nevadí poměrně náročná úprava srsti, pro toho je yorkšírský teriér opravdu zábavným, přítulným a hravým společníkem. Ale stává se také že mohou zůstat celí černí až do 6 let a od 6 let se jim začnou objevovat šediny. Musejí se vyčesávat. Pro toho, kdo nerad chodí na dlouhé procházky, je jorkšír přesně to pravé.


Krásná Clawdeen 13 Wishes

4. prosince 2014 v 15:45 | Vennus |  Monster high Dolls


Ahhh!
-

Ghoulie v laborkách

4. prosince 2014 v 10:06 | Vennus |  Monster high Dolls


Kráska:)
-

Elegantí Catty

3. prosince 2014 v 19:35 | Vennus |  Monster high Dolls

Awww!
-

Kočka domácí

3. prosince 2014 v 11:06 | Vennus |  Monster high Dolls


KOČKA DOMÁCÍ

Kočka domácí (Felis silvestris f. catus) je domestikovaná forma kočky divoké, která je již po tisíciletí průvodcem člověka. Stejně jako její divoká příbuzná patří do podčeledi malé kočky, a je typickým zástupcem skupiny. Má pružné a svalnaté tělo, dokonale přizpůsobené lovu, ostré drápy a zuby a vynikající zrak, sluch a čich.
Kočka domácí vždy sloužila člověku především jako lovec hlodavců, v současnosti se uplatňuje také jako společník člověka. V některých oblastech Číny je konzumováno kočičí maso, ve třetím světě je kočka domácí rovněž kožešinovým zvířetem a výrobky z kočičí kožešiny se dostávaly i na evropský trh. V červnu 2007byl však dovoz kočičí kůže a kožešiny do Evropy zakázán.
Člověk rozšířil kočku domácí prakticky na všech kontinentech (s výjimkou Anktartidy), na mnoha místech zpětně zdivočela.Divokým předkem domácích koček byla zřejmě kočka divoká, přesněji její africký poddruh kočka plavá, dále snad i kočka divoká evropská a asijská kočka stepní. První kočky se do blízkosti lidí dostaly před 10-12 tisíci lety, v době, kdy začala vznikat první trvalá lidská sídla, ale až z doby před 8000 lety pocházejí první důkazy existence ochočených koček, a to z dnešního Turecka (oblast Anatolie) a z Kypru.
Kočky domácí jsou si, navzdory dlouhému období domestikace, navzájem stále velmi podobné. Obecné rysy stavby těla jsou stejné - kočka má dlouhé tělo s relativně krátkými končetinami, krátký krk, poměrně širokou a krátkou hlavou a středně dlouhý ocas. V kohoutku je kočka vysoká asi 30 cm, délka těla včetně ocasu činí pak kolem 80 cm. Kocouři jsou větší než samice a váží asi 3,5-7 kg, hmotnost koček se pohybuje od 2,5-4,5 kg. Srst je obvykle krátká, rovná a přilehlá.

Koťata se rodí slepá a hluchá, osrstěná. Hmotnost se pohybuje okolo 57-114 gramů.Koťata mají hned po narození vyvinutý čich a hmat, tyto dva smysly používají k nalezení bradavky matky.


Sweety Lagoona

2. prosince 2014 v 19:50 | Vennus |  Monster high Dolls

No není ňuňatá?:)
-