Leden 2015

Kráska River

30. ledna 2015 v 13:20 | Vennus |  Obrázky,animace atd...


Královna Nefera

30. ledna 2015 v 11:09 | Vennus |  Monster high Dolls

Awwww!:)Robecca u babičky

29. ledna 2015 v 21:01 | Vennus |  Mé panenky

Ahoj přináším další fotky mých panenek!Tentokrát je to Robecca vyfocená v bytě a na balkóně mojí babči:)Snads se budou líbit:)
Catty na chatě

29. ledna 2015 v 20:40 | Vennus |  Mé panenky
Ahoj,ahoj!Začala jsem vyprazdňovat mou sbírku MH fotek a že jich je hodně:)Začala byh s Catty z edice New Scaremester(jestli se to tak píše:) kteru jsem nafotila někdy v září na chatě.snad se budou fotky líbit!


Okapi

29. ledna 2015 v 18:19 | Vennus |  Zvířata

Ahoj přimáším další článek o afrických zvířatech
.Jen bych teď chtěla truchu informovat o rubrice zvířata.Takže:článek bude jen jednou za dva dny,ne za jeden,jank to nestíhám:)Zvířat bude z dané kategorie deset a pak se přesuneme do další:)Jen bych ještě chtěla říct že další téma budou zvířata australská:) A omluovám se že jsou články povětšinou opsané z wikipedie,ale já nemám čas to nějak složitě přepisovat:)Tak jdeme na to.......

OKAPI

Okapi (Okapia johnstoni) je nejbližší příbuzný žiraf. Jeho přirozeným prostředím jsou deštné pralesy okolo řeky Kongo v severovýchodní části Demokratické republiky Kongo. Byl znám jen domorodcům až do roku 1901, díky této zvláštnosti si ho za svůj emblém vybrala Mezinárodní kryptozoologická společnost.
Druhové jméno (johnstoni) pochází od cestovatele Sira Harryho Johnstona, který vedl expedici do pralesa Ituri, při které se poprvé povedlo odchytit živý exemplář okapi. Okapi je také posledním pozůstatkem třetihorných žiraf, díky čemuž je typickou živoucí fosílií.Přirozeným prostředím pro okapi jsou deštné pralesy okolo řeky Kongo v severovýchodní části Demokratické republiky Kongo. Jednou byla okapi spatřena i v 1450 m na Mt. Hoyo v Ituri. Okapi nejsou označeny jako ohrožený druh, přesto jsou však omezovány ničením jejich obytného prostoru a pytlačením. Podle odhadů žije v současnosti v pralesích Konga 5 000-20 000 kusů.

Okapi se živí listy, pupeny, ale také dřevinami (živí se více než 100 druhy dřevin). Mohou se živit i kapradinami, houbami nebo plody.
V zajetí jsou krmeny vrbou jívou, která obsahuje málo kyseliny salicylové. Úzkolisté vrby jí obsahují až desetkrát více, což pro okapi není vhodné. Kyselina ničí zubní sklovinu těchto zvířat.
Při výběru krmné zeleniny je třeba mít na zřeteli náchylnost okapi k cukrovce. Vhodné je krmivo s malým obsahem cukru; čekankové puky, fenykl, červená řepa, rajčata, papriky, jablka a banány.

Můj názor na edici Skull Shores

29. ledna 2015 v 18:06 | Vennus |  Ostatní
Ahoj,ahoj!Napadlo mě zavést takovou novinku,jako jsou mé názory na různé Mh edice a Eah panenky:)Já vím že už to na pár blozích bylo,ale stejně.....Každý týden bude jedna (nebo dvě,podle toho jestli budu mít chuť:) MH recenze a jedna recenze na EAH panenku:)Jak jste si jistě všimly mám nový dess,ale je to můj první tak se mi prosím nesmějte,že vypadá strašně:)A mimochodem rozjíždím nvý týden s monsterkou tentokrát s Drculaurou!Těšíte se?:)

Lagoona Blue
Tato Lagoona mě naprosto uchvátila!Líbí se mi naní vše i kudrnaté vlasy,což se mi obvykle vůbec na panenkách nelíbí:)Kdybych neměla svou Lagoonu Dance Class,tuhle bych si určitě pořídila:)
Dávám pět bodů z pěti.


Draculaura
Draculaura je tu ve stylu,nejspíš něčeho jako plavčík,podle toho pruhovaného topu a kloboučku:)Jako panenka se mi hodně líbí,hlavně boty a vlasy.Já ji i vlastním:)Ale právě díky tomu že ji vlastním jí musím strhnout jeden bod,protože ta moje byla celá kazová:hned se jí zacuchaly vlasy,vyviklaly nohy a roztrhl obleček.Asi byla Made in China.
I tak dávám čtyři bodů z pěti.


Abbey
Abbey se mi moc líbí,hlavně její klobouk.Abbey se mi líbí všeobecně jako postava,už mám dvě:)Její culík je taky hrozně cute,aspoň podle mne.Hlavně se mi od ní líbí ta zrzlina:)
Dávám pět bodů z pěti.Cleo
Cleo se mi tu naopak vůbec nelíbí.Jediné co je na ní hezké jsou boty a kombinace barev.jinak to mikádo a ten overal jsou naprosto příšerné.A navíc má moc úzké oči.
Proto dávám dva body z pěti.


Clawdeen
Clawdeen je tady krásná.I když se mi kní nehodí tolik fialové a zelené,boty má krásné.Líbí se mi jak jsou průhledné.Šaty jsou ovšem totální propdák.Jako bez urážky ale co to má být?!
Dávám tři body z pěti.Ghoulia
Ghoulia se mi celkem líbí,ale připadámi děsně RETRO.Jako velký kulatý brejle,šaty s velkou sukní a ty vlasy se fakt nosily v padesátých letech:Jako nic proti je hezká,ale podle mě by měla zůsta u svých kočičích brýlí:)
Dávám tři body z deseti.Frankie
Tady v této edici je podle mě nic,moc.Ve filmu vypadala skvěle:)Ale jako panenka se mi líbí minimálně.To mikádo,tyrkysová pusa,tmavě modré náušnice,žluté oční stíny.....to se kní moc nehodí.A je stli chcete ještě něco slyšet tak má oči moc daleko od sebe.Ale to je jen můj názor a nikomu ho nevnucuju:)
Dávám dva body z pěti(aspoň za snahu:)

A váš názor??

Animky z filmu Bouřlivé jaro

29. ledna 2015 v 14:29 | Vennus |  Ever After High

Taky už se těšíte až film vyjde?:)
-
-
-

Maddie!!!!!!!

28. ledna 2015 v 19:14 | Vennus |  Ever After High

ÓOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!
-

Fotky Giger v krabici!

28. ledna 2015 v 19:11 | Vennus |  Ever After High
Ahoj,ahoj!Na internetu se objevily fotky EAh panenky Ginger Breadhouse,dcery Ježibaby v pohádce o Perníkové chaloupce!Podle mě je hezká a tak i jako postava se mi moc líbí:)EAH panenky se mi moc nelíbí,ale o téhle uvažuju že si ji pořídím spolu s Holly a Poppy,Blondie a možná i Dusches:)I když bez brýlí se mi moc nelíbí:)A váš názor??

-

-


-


-