Březen 2015

Nádherné fotky od Ghoulie Show

31. března 2015 v 19:41 | Vennus

Paráda!
To je skvělá fotografka:)Vůbec jsem se nemohla rozhodnout které sem dát!Prosto je jich asi 20:)
Snad se líbí:)

Moje tři nové monsterky:)

29. března 2015 v 15:42 | Vennus |  Mé panenky


Ahoj,ahoj!
Po menší neaktivitě jsem zpět!
teď tu totiž moc článků nebude.Mám školu,úkoly,přijímačky na gympl,chodím ven s kámoškama a jedu za 9 dní do Anglie.To musím hodně balit!:)Navíc v úterý jdeme se střídou a druhou sedmičkou do Botanický zahrady,ve čtvrtek jedu k babičce,v sobotu jedem ke známým,takže článků te´d bude fakt žalostně málo:)Ale až se vrátím z anglie bude tu spousta čláků,i deníčků a fotek.A hlavně mi teď nejde nahrávat fotky do počítače,takže fotky mých monsterek budou až někdy na konci dubna.Ale že jich bude,mám jich HODNĚ!
No a teď k tématu článku.Nějak jsem se rozepsla co......:)
Prostě:
Už v pondělí mi přišla Frankie Basic za 298 Kč z legenio.cz.Ale jak říkám fotky až pak:)
Jsem z ní nadšená,už mám tuny fotek.
Dneska jsme zase s mámou byly v Fashion Aréně se podívat na nový tenisky(už jsou mi všechny malý) a zašli i do Pompa.Měli tam teda skvělý výběr!A obrovský slevy!Zkoušela jsem mámu uprosit na Cleo Basic(ta Cleo ze třetí vlny Basic se té první totiž dost podobá a mě se moc líbí:D),Cleo Dawn of Dance,Frankie Dawn of Dance,draculauru Scary Tales,Twyla 13 Wishes,Howleen 13 Wishes,Clqwdeen Wolf Basic,River Styxx nebo Kiyomi Haunterly ale né,všechny byli moc "drahé"(a můžete mi prosím pěkně říct co je drahého na slevě z 800 na 349!?).Nakonec asi po půl hodině kdy mámě málem ruply nervy jsem našla Clawdeen FCA ve slevě za 268.To už máma povolila a šli jsem dom:)
A dotřetice dostanu ve čtvrtek od babči Catrine De Maw New Scaremester!
Takže to je vše,ahoj .........:DMH animačky

24. března 2015 v 18:49 | Vennus

Snad se líbí!:)

Frankie Stein
Clawdeen wolf
Draculaura
Cleo de Nile
Lagoona Blue
Ghoulia Yelps
Abbey Bominable
Deuce Gorgon
Clawd Wolf
Howleen wolf
Spectra Vondergaist
Operetta
Robecca Steam
Rochelle Goyle
Torelei
Jinafire Long
Skelita Calaveras
Nefera de Nile
Twyla
Venus McFlytrap
Heat Burns
C.A.Cupid
Gigi Grant
Honey Swamp
Viperine Gorgon
Elissabat
Clawdia Wolf
Catrine DeMaw
Catty Noir
Avea Trotter
Bonita Femur
Sirena Von Boo
Neightan Rott
River Styxx
Vandala Doobloons
Kiyomi Haunterly
Porter Geiss
Pár březnových novinek

18. března 2015 v 14:51 | Vennus |  Novinky

Ahoj,ahoj!
Na internetu je zase pár novinek a já chtěla počkat až jich bude víc,abych neměla jen třeba dvě v jednom článku:)
Je jich i pár EAH takže se nebudete ochuzeni!

První novinkou je 2-pack Ghoulie a Slow-Moa.Zatím je jen jedna fotka ato z mexického MH Facebooku.Nápad je to dobrý,sama jsem čekala až tento pack vydají.Ghoulia se mi líbí a ten pack bych si asi pořídila,ale ty děsné kruhy kolem Slow-Moeových očí,mi tuto koupi znemožnily:)Nevím z jaké jsou edice,ale mohla by to být třeba Gloom a Bloom Party,nebo tak nějak.

momdusa: From Monster High Mexico on FB

Dál tu máme pár malých obrázku,kdy jsou scény z Boo York,Boo York.Vypadá to dobře a je fajn že tam vystupuje i Nefera:)
Osobně se mi ale ty panenky moc nelíbí,jen si chci pořídit Lunu.

Monster High - Boo york, Boo york!Where’s the video??? OMg

Dál je tu také už oficiální obálka k Boo York,Boo York a ta se mi velmi líbí!:)
Hlavně ta Cleo!

kenzithezombie:!! :O Exciting!! <3

A tady už máme i jednu EAH novinku.jsou jí dvě fotky panenek,Ashlynn Elly a Holly.
Jsou oblečené a namalované,ve stylu zimy tak jsou možná z nějaké nové kolekce Zimní Pohádka(název je mnou vymyšlený)nebo tak:)Každopádně se mi obě moc líbí.
Haunted je tu!

17. března 2015 v 17:55 | Vennus |  Novinky

Ahoj,ahj!
Tak jsem se dočkali!Na uložto je teď ke stažení film Haunted s českým dabingem.
Zrovna si ho stahuju tekže bude i nějaké to hodnocení:)
I vy si ho můžete stáhnout TADY:)
AYE-AYE!

15. března 2015 v 12:25 | Vennus |  Obrázky,animace atd...

To je cute!:)

darth-alinart: Aye! I need more Aye Mattel, thanks.

Proč tu nebudu 7.4-13.4

11. března 2015 v 20:04 | Vennus |  Ostatní

Ahoj,ahoj!
Tenhle článkek už chci napsat hodně dlouho,ale teď když se blíží termín odjezdu(ani ne za měsíc!!!!!!!!),je nutné to napsat.Chci vás tedy informovat o tom proč tu enbudu 7 až 13 dubna.Jedu totiž se školou na ŠVC(škola v cizině) do Anglie!Staršně se těším!Jedeme tam spolu s mými mej. kámoškami Klárou,Pákou,Ivou a ne tak moc kámoškou Machovkou.nechci se vychlobat,ale doufám že si to tam monstrótně užijeme.
Náš program:
V autobuse budeme spát.Je to sice kapku nepohodlé,ale člověk si zvne a my s holkama to známe už když jsem jelie škoulu do Itálie.Pojedeme přes Německo,ale tam nebudeme stavit,jen u pump.Pak pojedeme do Holanska,do Amsterdamu.Pak něco,něco a pofrčíme do Belgie,podívat se na "čůrajícího chlapečka",Brusel a Atomium.tamtud pojedeme do francie,kde se ubytujeme v hotelu.Já Francii miluju,už jsem byl v Paříži,ale francouzkenkov to je něco jiného,ten je mnohem hezčí:)Pojedeme do Calais,příavího městečka a pak trajektem,nebo eurotunelem přes kanál La Manche do Veé Británie.v dlaším městěčku zajdemdo podmořského akvária a do nějakých zahrad.A pak tradá do Londýna!Bydlet budeme v rodinách a budeme chodit po památkách jako je Big Ben,Londýnské oko,Buckinghamský palác,Wesminster Abbey,Muzeum voskových figurýn Madame Tussaus a hlavně-tam se s holkama těšíme nejvíc-do muzea Harryho Pottera.tam je to boží!Můe si projít Příčnou Ulici,Velkou Síň,Nebelvírskou společenskou místnost.....
Tak zatím ahoj!:)Boží Raven

8. března 2015 v 15:33 | Vennus |  Ever After High

Haha:)


Knižní recenze:Selekce

4. března 2015 v 20:52 | Vennus |  Knižní recnze
Ahoj,ahoj!
Tady je první knižní recenze:
PS:může vyzradit děj a osud postav!
Kniha Selekce je naprosto skvělá!Strašně jsem se do ní začetla a určitě doporučuju:)Je to skvělá oddechovka(pokud čtete to, co čtu normálně já),nevyskytují se tam zbraně,krev,nadpřirozené bytosti,démoni,zabíjení,nesmrtelnost,atd..Je to prostě příběh o holce,která žije v budoucnosti,někdy po čtvrté světové válce,ve státu který vznikl z USA a Číny a ten stát jménem Illeá je monarchií(království)...No možná to není úplně normální,ale v rámci možností:)Hlavní postavou knihy je America Singerová,členka Páté kasty.V tomto světě se totiž lidé dělí na kasty,což označuje jejich postavení ve společnosti.
Celá kniha začíná tím,že Singerovým přijde pozvánka do Selekce.To je soutěž,
kam se hlásí snad všechny holky ze státu,jen Americu musí její rodiče přemlovat.Viděla totiž prince MAxona,o kterém soutěž vlastně je a připadal jí škrobený,nafrněný,povrchní,arogantbí,prkenný,sobecký......A tak rozhodně nechce vstoupit do soutěže,kde by musela soutěžit spolu s dalšími 34 dívkami o to,koho si princ vezme a kdo se stane princeznou.A navíc má ještě jeden důvod-svou tajnou lásku Aspena,se kterým se už dva roky tajně schází.On je totiž Šestý a kluci si nemohou brát ani chodit s dívkami z vyšších kast.On se s ní však rozejde a ona je vybrána "loterií" kde dívky fotily a odjíždí do nádrherného paláce v Angles,hlavním městě.Má tam kamarádku Marlee,jednu ze soutěžících.Jinak si také velmi rozumí se svými komornými Anne,Mary a Lucy.Naopak největším zlem je pro ní Celesta,nejsoutěživější dívka vůbec.Celesta ji nenávidí,protože America má Maxonovi sympatie.Postupně se s Maxonem sbližují,nejdřív jako přátelé(America mu nabídla,že bude jeho přítel a bude mu pomáhat s výběrem manželky.chtěla si tak zajistit,že ji nepošle domů,kde číhal Aspen,kterého naposledy viděla s jinou dívkou.Nevěděla navíc,že MAxon se do ní zamilovává.),pak i něco víc.Vše se hroutí ve chvíli kdy do paláce přijíždí Aspen,kterého naverbovali jako palácovou stráž a chce ji zpátky.Tím se mi postava Aspena zprotivila,on jí totiž odkopne že prý:Tohle nejde Mer!Nemůžu s tebou být,nechci abys muselka být mojí manželkou,protože Šestí mají pořád hlad.Nemůžu z tebe udělat šestou."....a pak si jen tak přijede a řekne si:Hele když už jsem tady tak si zaskočím za svou bývalou holkou a povím jí že ji chci zpátky!To je nápad!"Kniha končí tak,že America si uvědomí svoje city k Maxonovi-pořád na něj myslí a líbali se:)Když se počet holek v paláci sníží na šest,začíná opravdový boj o prince a America hodlá začít bojovat a přestat se tvářit,že je tady jen omylem.
V knize je pár vtipných scén,jako když:má první večer klaustofobii,vylítne ven z paláce do zahrady,princ Maxon jde za ní a ona na něj začne řvát,že je snob a povrchní/v celostátní vysílání mu řekne Maxon a ne princ/ho na prvním rande kopne kolenem do rozkroku.....
Je tam i pár napínavých scén,jako když na palác útočí rebelové..Možná i pár kapku dramatických,třeba když Celesta serve Americe rukáv u šatů...............
Postav je tam hodně(35 holek,že jo:)),ale tady je asi deset důležitých:
America,Aspen,Maxon,
její sestra May,její bratr Gerad,její rodiče,Celetsa,Marlee,Kriss,...

Základní informace:Autor:Kiera Cassová
Počet stran:288
Rok vydání:2014
Série:Selekce-1.díl
Nakladatelství:Coo Boo

Anotace:
Pro třicet pět dívek je Selekce životní šancí. Příležitostí k útěku od života, který jim byl stanoven od narození. Žít v paláci a soutěžit o srdce krásného prince Maxona. Ale pro Americu Singerovou je Selekce noční můrou. Znamená to pro ni otočit se zády ke své tajné lásce Aspenovi, který je o kastu níž než ona. Nechce se jí odejít z domova a vstoupit do nelítostné soutěže o korunu.
Pak America potká prince Maxona. Postupně začne zpochybňovat všechny plány, které si předsevzala - a uvědomí si, že život, o kterém vždycky snila, si už nemůže v porovnání s budoucností představit.


Důležité pojmy:
Illeá: Srovnatelně mladá země,která vznikla spojením USA a Číny,někdy po čtvrté světové válce.Je absolutní monarchií.Veškerý děj se tu odehrává.
Rebelové: Povstalci,kteří nenávidí Illeu,královskou rodinu a vůbec.Pokouší se útočit na palác avšak celkem neúspěšně.Obecně je Maxon dělí na Seveřani a Jižany.
Selekce: Soutěž cituji:"k připomenutí velkého illejského národa".Ve skutečnosti je to prosně soutěž,něco jako reality show,kde se do palácežene 35 holek,aby koketovaly s princem a jedna z nich se za něj vdá.
Kasta: Rozdělení spolelečnosti,podle peněž a společenského postavení.Je jich osm.První(královská rodina) až Osmí(bezdomovci a tuláci)