Říjen 2015

Nové postavy v seriálu

21. října 2015 v 14:36 | Vennus |  Novinky

Ahoj,ahoj!
Omlouvám se že jsem tady zese nebyla,ale o víkendu mi kleknul počítač a táta mi ho spravil až včera večer.No nic.:-)
Ještě bych chtěla říct,že Venus zatím nepřišla a že jsem viděla v jednom hračkářství Clawdeen v 2packu s Howleen Basic!!!!!Na místě bych si ho koupila,ale neměla jsem dost peněz.Škoda.

No a teď k tématu článku:Nové postavy Isi Dawndancer,Kjersti Trollson a Batsy Claro se objevily v seriálu!
Líbí se vám?
A Isi:)


OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

11. října 2015 v 16:04 | Vennus |  Mé panenky

Ahoj,ahoj!
Tomu neuvěříte!Právě jsm se jen tak brouzdala po eBay a dívala se na ty basic monsterky,když přišel táta a zeptal semě jestli nechci nějakou koupit!Normálně se mi zastavilo srcde!Tak jsem samozřejmě řekla že jo,a nakonec jsem koupily mou nejvíc chtěnou monsterku VENUS MCFLATRYP BASIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Která se nedá sehnat a navíc je UNOPENED což znemená NEOTEVŘENÁ!!!!!stále asi 79 dolarů,ale coůJá jsem tak happy:-)Měla by přijít mezi 20. a 27. říjnem a pak vám o ní dám okamžitě info!
Zatím čau:-)


Panenky nebo charaktery?

10. října 2015 v 16:00 | Vennus |  Ostatní

Ahoj,ahoj!
Teď se budu věnovat otázce,jestli je lepší sbírat panenky,ketré se vám líbí,nebo jen čistě charaktery?
Vemte si třeba MH Zuzku.Od každého charakteru má vždy jen jedno vydání,ale teřba Nicole Monster má od každého minimálně dva.Tak co je správně?
Podle mého názoru,je lepší sbírat všechny panenky.Pokud mám třeba Lagoonu Dance Class,a líbí se mi ještě Skull Shores a
13 Wishes,tak já říkám kupím si je!Proč by měla vadit mít tři Lagoony,když se mi všechny líbí?:-)
A váš názor?


Krásné kresby Gloom and Bloom

8. října 2015 v 20:23 | Vennus |  Obrázky,animace atd...

Jane, Catrine, Venus
-
-
-
-

Povedené, že? :)

O mém blogu.....

5. října 2015 v 19:13 | Vennus |  Ostatní

Ahoj,ahoj!
Tenhle článek nebude tak o MH,ale spíš o blogu.Tenhle blog jsem si založila minulý rok v létě,když jsem se nudila.Měla jsem v plánu toho tak po měsíci nechat.....Ale pak tu začala být jistá návštevnost.Pamatuju si,jak jsem psala děkovný článek za 100 návštěv a byla jsem z toho úplně paf.Potom jsem získala první Affs Nicole Monster a docela mi to zvedlo sebevědomí.Vím že nepíšu kvělé a dlouhé články,ale...Pak to překročilo 1000 návštěv,pak 2000 a najednou je to 3083 a včera 46 zobrazení stránek!!!!Lidi,jsem vám neskutečně vděčná.Nikdy bych nevěřila že můžu mít blog a návštevností přes 3000!Sice to není moc v porovnání s jinými,ale pro mě je to neuvěřitelné.Trochu mě mrzí,že nekomentujete,ale vím že moje kecy a bláboly se dají komentovat jen těžko:-)Ale po tom co jsem to viděla,se jen takl nevzdám a budu se snažit publikovat alespoň jeden článek deně.Zajím sajonara:-)

Vennus


Dokonalá Nefera BYBY

5. října 2015 v 17:14 | Vennus |  Obrázky,animace atd...

Ta je tak skvělá!Když nemám Basic,tuhle Boo York,Boo York si musím pořídit!:-)
Líbí se vám taky tak?


Ještě novinky

4. října 2015 v 16:55 | Vennus |  Novinky

Ahoj,ahoj!

Ještě jsem dodatečně objevila dlaší novinky,tak vám je sem dám.Asi se zblázním kolik je teď novinek!:-)

Na blogu draculaura-monsterhigh.blog.cz fotku dalších tří nových panenek představených na SDCC!Jedná se o Cerice Wolf,nějakého upíra-jméno nevím a Visp,zlou sestru Gigi.Visp se mi fakt líbí,až na ten ocas.....


Na monster-lili se(zase)objevily fotky nových monsterek.Tentokrát z toho nového filmu o kterém jsem vám včera psala,o tom s mořskými panami.
ta chobotnice se jmenuje Kala Merŕi (možná je dcera Krakena?) a přijde mi echt hnusná.A ta dvě růžová chapadla jí svítí ve tmě.Tahle je Posea reef,dcera Poseidona.Je trochu lepší,ale stejně bych si jí nepořídila.
A svítí jí ty rybičky na chaluhovém ocasu.Tahle není z monster-lili,ale z googlu.A tohle mi připadá opravdu moc.Dvouhlavá monsterka?No comment.A jmenují se peri a Pearl.


A pak jsou tu Lagoona,Toralei a Frankie z téže edice.Ty se mi taky nelíbí.A těm svítí ty jejic křídla.Ach jo.Mattel to poslední dobou dost packá:)A pak tu máme tři nové EAH-Melody Piper,dceru Krysaře.....
.....Justine Dancer,dcera 12 tančících princezen,.......
............a Farrah Goodfairy,dcera Kmotřičky víly:)

Novinky z monstr světa od Vennus!

3. října 2015 v 15:08 | Vennus |  NovinkyAhoj,ahoj!
Jak jsem psala pokusím se tu být aktivní.A jelikož jsem dneska se ségrou psaly dopis "Ježíškovi" a já si samozřejmě psala o monsterky,tak mě to nějak nakoplo a jsem tady:)

Na monster-lili jsem nebyla dost dlouho a tak nevím jak moc je to nové,ale tady to je:

Objevily se tam nové fotky panenek!Jako první tu mám Isi Dawndacer což je dcera jistého Deer Spiril.Na překladači mi to nic nenašlo,ale deer je "jelen" nebo "vysoká zvěř",tak si myslím,že je dcera indiána,nebo ducha jelena,nebo tak něco.
Panenka se mi dost líbí,i když ne tolik jako obrázek,a pokud nebude exkluzivní tak bych si jí sehnala:)
Ale na monster-lili jsou blbé fotky,há je budu mít u všech od jinud:)Dál se tam objevila Kjersti Trollson,což je-překvapivě-dcera trolla.Očividně je to geek a miluju videohry.Ta se mi moc nelíbí,hlavně ty brýle,ale i celkově.

A dotřetice je tu Batsy Claro,která je dcerou patrně Bílého netopýra,ať je to co chce:)
Podle mě je naprosto příšerná a vypadá jako čínská napodobenina,ale to je jen můj názor.Dál jsem zjistila že se (bohužel) už asi prodávají ty příšerné Clawdeen a Twyla Freak du Chic:(


Tohle jsem ještě nikdy neviděla,ale doufám že to není fake:)
Očividně vyjde příští rok nový Mh film,kde budou očividně ghúlky pro změnu mořskými panami.
Patrně se bude jmenovat Great Scarrier Reef,což v překladu znamená něco jako Velký Strašidelný Útes,nebo tak něco.A ta panenka je Posea Reef,dcera Podeidona.No není ten oces z chaluch hustej?:)


Pak jsem objevila fotku nové Rochelle,ketrá by měla být ze série I Heart Fashion.Docela se mi líbí,ale ty šaty mi připadají jako plagiáty na už existující oblečky.A nakonec jsem našla obrázek jedné nové monsterky,ale taky to může být fan art.Osobně se přikláním k druhé možnosti,ale kdo ví,?A mimochodem jmenuje se Header Licorice:)