Březen 2017

SERIÁLY, KTERÉ SLEDUJI (A MILUJI)

10. března 2017 v 21:58 | Misaki-chan |  Ostatní
Seriály to je moje. Většinu z těhle už mám dokoukané, iné rozkoukané a některé teprve plánuju. Ráda bych se o to s vámi podělila ;)

Výsledek obrázku pro teen wolf

Teen Wolf je mým úlně neojblíbenějším seriálem. Jedná se o vlkodlačí seriál z dílny s MTV. Je poněkud moc teenagerovský a někdy i lehce nedomyšlený, podle mě, ale se sériemi se to zlepšuje. Je tam velké množství vtipných scének i polonahých kluků. Seriál má momentálně šest sérií, přičemž se chystá série 6B, která je finální. Moje OTP je tu Sterek, ale nevadí mi ani Stydia.

Výsledek obrázku pro sherlock

Sherlock z dílny BBC je adaptací klasiky sira Arthura Conana Doyla, akorát zasazená do moderního Londýna. Hlavní postavy podle mě hrajou úplně geniální herci a vlastně celé je to geniální. Seriál má 4 série, přičemž první tři mají tři díly a čtvrtá čtyři. Je to brutálně málo, ale i tak to na vypěstování závislosti stačí. Mým OTP je zde Johnlock.

Výsledek obrázku pro game of thrones

Game of Thrones neboli česky Hra o tůny je seriál podle knižní předlohy G. R. R. Martina. Viděla jsem zatím jen první sérii, ale všichni si to vychvalují a já se musím přidat. Je to epické ve všech směrech, především v počtu úmrtí postav. celý svět teď čeká na odvysílání sedmé série - měla bych sebou hodit a dokoukat těch šest předešlých =D OTP ještě nemám.

Výsledek obrázku pro shadowhunters

Shadowhunters, lovci stínů, Nástroje smrti. Počítám, že tohle všichni četli. Po příšerné filmové adaptaci je zde vychvalovaný seriál, který stojí za to. Herci mi sedí daleko víc než ve filmu, i když mi Clary jako Katherine McNamara stejně úplně nesedí. Mínus je Jace. Vážně? Ten herec se mi vážně nelíbí. OTP je samozřejmě Malec.


Výsledek obrázku pro přátelé

Kdo by neznal Přátele? Tenhle notoricky známý sitcom je moje srdcovka a koukám na něj už ani nevím jak dlouho. Všechny série jsem viděla několikrát a nikdy se to neomrzí. V první sérii se mi opravdu líbil Joey, pak už je to takový doubrácký ňouma. Nevím, jestli mají Přátelé nějaké shipy, ale Rachel a Joey mě bavili nejvíc.


Avatar: Legenda o Aangovi nebo taky Poslední vládce větru je kreslený seriál dost podobný anime z dílny Nicklodeonu. Kresba je jednoduchá a dětská, ale tenhle seriál fakt miluju. Příběh je boží a nápad originální. Úplně miluju Zuka :3 Mým OTP je Kataang. (Nemám žádného hezkého kluka na shippování se Zukem =D)

Výsledek obrázku pro how i met your mother

How I Met Your Mother, česky Jak jsem poznal vaši matku je další můj milovaný sitcom. Pojednává o tom, jak Ted vypráví svým dětem, jak poznal jejich matku, se kterou se seznámíme až v deváté sérii. HIMYM je kultovní stejně jako přátelé a nejvíc je asi známý a oblíbený Barney, balič a zapřísáhlý odpůrce manželství. OTP je zřejmě Ted a Robin.

Související obrázek

Supernatural nebo Lovci duchů je další z té řady momentálně oblíbených seriálů, kterám jsem propadla. Dva bratři, Sam a Dean Winchestrové cestují po Americe a řeší různé nadpřirozené záhady. SPN má vážně všechno, od andělů po cestování časem. Mým OTP je Wincest.

Výsledek obrázku pro fairy tail

Jediné anime na mém seznamu je Fairy Tail, jelikož je to moje srdcovka. Nejde ani vyjádřit, jak to miluju. Špatně se to popisuje, takže když se zmíníte před kamarády o létajících kočkách a svlékací úchylce Graye fullbastera, dost divně na vás zírají =D Prostě si to pustě a nebudete se moct odtrhnout. OTP jsou NaLu a Jerza.

Výsledek obrázku pro westworld

Westworld je opravdu něco. Promakaný příběh, strhující, až do konce tápete v temnotě a napětím nedýcháte. Naprosto neskutečný nápad a provedení. Najdete tam prostředí Divokého západu, ale i moderního světa, špičkovou techniku a umělou inteligneci. Opening mě dostává a miluju tu hudbu. Prý je to podle knihy, tak tu si prostě musím přečíst! Plánuje se druhá série. Shippuju Dolores a Teddyho.

Výsledek obrázku pro sběratelé kostí

Bože, já miluju Sběratele kostí. Narazila jsem na ně úplnou náhodou na Prima Love a od té doby to žeru. Zkoukla jsem to celé a chystám se pustit si to celé od znova. Sběratelé pojednávají o dr. Temprence Brennanové, alias Kůstce, které spolu s agentem Bootem, Angelou, Hodginsem a Camillou řeší obscénní případy. Kůstka se specializuje na antropologii a kosti. Miluju Hodginse! Tady žádné shipy nejsou, ale jednoznačně Boot s Kůstkou.

Související obrázek

Once Upon a Time je taková moje... no, nevím co, taková ta věc, na kterou mrknete jednou za pár měsíců a pak zas nic. Jedná se vlastně o to, že všechny pohádkové postavy zapomněli, kým byli a žijí si v klídku vedle sebe v jednom městečku. Narazila jsem na to díky knižní verzi vydávané CooBoo.

Výsledek obrázku pro the big bang theory


The Big Bang Theory, čeky Teorie velkého třesku je třetí a poslední sitcom na mém seznamu. Nemám ho zdaleka dokoukaný, jsem u třtetí série, ale Sheldona zbožňuju ;) Chytrám u toho fakt nebezpečný záchvaty smíchu - mám co dělat, abych se neudusila.

Výsledek obrázku pro the walking dead

Jsem si dost jistá, že na The Walking Death (Živí mrtví) kouká dost lidí, aspoň co jsem se dívala. Prostě parta přeživších, hordy zombíků a touha přežít. Popadá mě z toho touha zkusit si taky jednoho zombíka odstřelit, ale bohužel to asi nepůjde =( XD

Výsledek obrázku pro the 100

The 100 je jeden ze seriálů, které jsem ještě neviěla, ani jeden díl, ale plánuju je. Až dokoukám všechny rozkoukané seroše, The 100 je rozhdoně další na řade. Anotace zní skvěle a co tak koukám lidem se to dost líbí (nebo taky dost nelíbí, jsou tu dvě skupiny).

Související obrázek

Vampire Diaries, čeky Upíří deníky. Ehm... Můžete mi říct, co se vám na tom líbí? Viděla jsem první dva díly a nijak mě to neoslovilo. Hodlám zkouknout aspoň první sérii, ale fakt nechápu, co na tom kdo má. A chcete něco slyšet? Mě se nelíbí ani jeden! Nechte si svoje Damony a Stefany a dejte mi sem Stiles, děkuju moc :3

Tohle by bylo pro teď všechno. Sledujete tyhle seriály taky?
A - Abenobashi Mahou Shoutengai

10. března 2017 v 15:17 | Misaki-chan
Ještě bych chtěla dodat, že půjde o anime, ne o OVA a filmy a nebudou tu šechny, jen ta, která mě nějak oslovila ;)

nacitani

Sashi zrovna nejásá nadšením, když zjistí, že jeho nejlepší kamarádka Arumi se má v nejbližší době i s rodinou odstěhovat z jejich rodné čtvrti Abenobashi až na daleké Hokkaido. Co už Sashiho hravou dušičku potěší víc, je, že nějakými dědečkovými čachry s nadpřirozenými silami došlo k porušení zavedené vesmírné rovnováhy a oni se s Arumi dostávají ze své dimenze do jiných, paralelních Abenobashi. A že najednou musí čelit těm nejdivočejším výplodům Sashiho fantazie a neustále se střetávat s dinosaury, polonahými dívčinami, postavami z hororových filmů nebo krvelačnými gangstery, to se zas pro změnu nezamlouvá Arumi.

A - Aa! Megami-sama!

10. března 2017 v 15:14 | Misaki-chan |  Anime
Výsledek obrázku pro aa megami sama

Vše začíná náhledem do poklidného života bohyně Belldandy, Keiichiho Morisatta a dalších 2 bohyň Urd a Skuld (...to vše začalo dnem, kdy Keichi z legrace vyslovil přání, že chce, aby s nim Belldandy zůstala na Zemi a tak se stane), jenže harmonické žití se náhle promění v boj o záchranu Země díky příchodu Celestina, Belldandinýmu bývalému učiteli, který se vrátil pro Belldandy a uzamkl jí paměť a také způsobil, že se nějaký nebezpečný virus dostal do Nebe...

A - Absolute Duo

10. března 2017 v 15:10 | Misaki-chan |  Anime
Hojte, rozhodla jsem se místo recenzí dělat abecední pořad anime. Začínáme naprosto překvapivě áčkem a jako první je tu anime Absolute Duo.

Výsledek obrázku pro absolute duo

Poté, co Tooru Kokonoe ztratí někoho blízkého, se zapíše na akademii Kouryou, která vyučuje bojové schopnosti, aby získal "Blaze", zbraň, která na sebe bere podobu nositelovy duše. S očekáváním, že dostane do rukou zbraň, která mu pomůže vykonat svou pomstu, však obdrží štít. Navíc díky školskému systému "Duo partner" skončí po boku krásné stříbrnovlasé dívky. Ale jak má vykonat pomstu s něčím, co není ani zbraň?! No, Tooru si pomalu musí na tenhle nový život zvyknout.